AIR MAD 350W

AIR MAD 350W

Hulajnoga elektryczna MAD AIR marki Velocifero to NOWOŚĆ ROKU 2020! Została zaprojektowana przez jednego z czołowych projektantów Alessandro Tartariniego, który ma wieloletnie doświadczenie w branży motocyklowej dzięki włoskiemu Italjet. Wszystkie jego produkty wyróżniają się na tle innych nowoczesnym designem, ergonomią i wysoką jakością.

Mad Air ma mocny bezszczotkowy silnik w piaście tylnego koła o mocy 350W i prędkości maksymalnej do 25 km/h. Oznacza to, że hulajnoga może jeździć po drogach publicznych na tych samych zasadach podobnie jak rower. Moc maksymalna silnika to 500 watów, co oznacza, że ​​w krótszych okresach otrzymujesz dodatkowe doładowanie, które znacznie ułatwia przyspieszanie i wjazdy pod górkę.

Hulajnoga MAD AIR posiada wyjmowaną baterię litowo-jonową pod deską o łącznej mocy 350Wh (36V/10Ah). Dodatkowo baterię można łatwo zdemotować i załadować poza hulajnogą. Zasięg wynosi ok. 25-30km podczas szybkiej jazdy lub ok.30-35km podczas jazdy ekonomicznej. Opony mają średnicę 10 cali i wypełnione są powietrzem, by zapewnić jak najlepszy komfort jazdy na nierównym terenie.

Na kierownicy znajduje się inteligentny cyfrowy wyświetlacz LCD, który pokazuje prędkość, dystans i stan baterii. Kierownica posiada również regulator mocy obsługiwany kciukiem po prawej stronie oraz jedną klamkę hamulca. Jednakże w hulajnodze tej wyróżniono podwójne hamulce – hamulec tarczowy z przodu i elektroniczny (doładowujący) z tyłu, które uruchamiane są jednocześnie dźwignią hamulca. Z przodu i z tyłu hulajnogi znajduje się lama LED, z tym, że tylna lampa LED wyposażona jest w czujnik hamowania.

Jeśli musisz zabrać hulajnogę MAD AIR w podróż, kierownicę można łatwo złożyć, aby zaoszczędzić miejsce. A jego waga umożliwia łatwe przenoszenie i podnoszenie. Dodatkowo Mad Air jest chroniony przed wilgocią zgodnie z klasyfikacją IPX4, co oznacza jego wodoodporność. W związku z tym, jeśli podczas podróży zacznie padać, można kontynuować jazdę, ale zaleca się, aby w miarę możliwości nie zmoknąć, parkując/przechowując hulajnogę pod przykryciem.