Hulajnoga MAD TRUCK

MAD TRUCK 2000W

MAD TRUCK to niedoceniony trójkołowiec. Stanowi wyjątkową krzyżówkę mini-skutera z rowerem elektrycznym o bardzo oryginalnej stylistyce: bambusowy podnóżek przypomina najnowszą generację deskorolek, grube opony nadają mu sportowy wygląd, a zestaw akcesoriów i gama kolorów sprawiają, że jest to produkt z silną osobowością. Dodatkowo dwa przednie koła gwarantują mu większą stabilność podczas przejazdu przez przeszkody.

MAD TRUCK 2000W marki VELOCIFERO jest przykładem tego, jak świetny pomysł zamienia się w udany produkt. Jej autorem jest Alessandro Tartarini, jeden ze 100 najlepszych projektantów przemysłowych na świecie. A My jesteśmy OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM jego pojazdów marki Velocifero.

MAD TRUCK 2000W jest przeznaczony głównie do dobrej zabawy w terenie, jednak świetnie sprawdzi się na dojazdach na piknik, sklepu czy plażę.

Zawiera zdejmowane siedzenie i składaną kierownicę oraz przednią skrzynkę, aby zaspokoić różne potrzeby związane z jazdą, transportem i przechowywaniem, a akcesoria, takie jak podwójny reflektor, kierownica i torby siodłowe, zwiększają jego wszechstronność.