MINI MAD PLUS 500W

MINI MAD PLUS 500W

Hulajnoga elektryczna MINI MAD PLUS marki Velocifero została zaprojektowana przez jednego z czołowych projektantów Alessandro Tartariniego. A wszystkie jego produkty wyróżniają się na tle innych nowoczesnym designem, ergonomią i wysoką jakością.

MINI MAD PLUS rozpędza się do maksymalnej prędkości 25km/h w ciągu kilki sekund, przez co trudno się nie uśmiechnąć! Moc pochodzi z bardzo dużego akumulatora litowo-jonowego o łącznej mocy 480Wh (48V/10Ah). Co z kolei naprawdę zachęca do „ofensywnej” jazdy, ale w ekonomiczny sposób. Jedno ładowanie wystarczy na ponad 30 km. Ponadto, dzięki bezszczotkowemu silnikowi w piaście koła o mocy 500 W strome podjazdy, trawniki czy żwirowe drogi nie stanowią problemu.

MINI MAD PLUS wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz na kierownicy, który pozwala sprawdzić prędkość, dystans i stan baterii. Kierownica posiada również podwójne klamki hamulca dla wydajniejszego hamowania oraz regulator mocy obsługiwany kciukiem po prawej stronie. Z przodu hulajnogi znajdują się dwie lamy LED, zaś z tyłu jedna lampa LED z czujnikiem hamowania.

Dodatkowo jeśli musisz zabrać MINI MADA PLUS w podróż, kierownicę można łatwo złożyć, aby zaoszczędzić miejsce. A jego waga umożliwia łatwe przenoszenie i podnoszenie.