MINI MAD 800W

MINI MAD 800W

Hulajnoga elektryczna MINIMAD 800W marki Velocifero została zaprojektowana przez jednego z czołowych projektantów Alessandro Tartariniego, który ma wieloletnie doświadczenie w branży motocyklowej dzięki włoskiemu Italjet. Wszystkie jego produkty wyróżniają się na tle innych nowoczesnym designem, ergonomią i wysoką jakością.

MINIMAD 800W charakteryzuje się bardzo sportowym i agresywnym wyglądem, a do tego pięknie wykonana bambusową deską. Zawiera zdejmowane siedzenie i składaną kierownicę oraz dwie niewielkie lamy LED z przodu hulajnogi. Model jest stosunkowo kompaktowy, a dzięki lekkiej konstrukcji można go łatwo podnieść np. podczas chodzenia po schodach czy włożenia do bagażnika samochodu.

Wysokowydajny silnik o mocy 800W, sprawia że hulajnoga może poruszać się z prędkością do około 30 km/h. Ponadto, silnik jest zintegrowany z jednym z kół hulajnogi, co  ułatwia codzienne użytkowanie i konserwacje. Kolejnym atutem hulajnogi jest litowo-jonowy akumulator, który może wytrzymać 2-3 razy więcej cykli ładowania niż akumulator kwasowo-ołowiowy.